2023-03-23

Стартують вибори до органів студентського самоврядування

До уваги студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»! З 24 по 26 березня до 18:00 приймаються заявки від охочих бути обраними до студентського самоврядування.

Стартують вибори до органів студентського самоврядування

«Якщо ти активна та творча людина або відчуваєш себе справжнім лідером – запрошуємо до дружньої родини студентського самоврядування Національного університету імені Юрія Кондратюка. Подавайте свої кандидатури на посади та беріть участь у голосуванні за президента Студентського парламенту, голів студентських рад навчально-наукових інститутів/факультетів, членів Студентського парламенту», – запрошує в.о. президента Студентського парламенту Марія Зайцева.

На посаду Президента Студентського парламенту необхідно подати заявку і додати наступний пакет документів:

4. Передвиборча програма.

На посаду Голови студентської ради навчально-наукового інституту/факультету необхідно подати заяву та наступний пакет документів:

4. Передвиборча програма.

На посаду Члена Студентського парламенту необхідно подати заявку і наступний пакет документів:

3. Копія заліковки.

Подавати документи необхідно на електронну пошту: studparlamentnupp@gmail.com

Приклад заяв можна переглянути за посиланням: