2019-11-12

Студенти-дебютанти увійшли до топ-10 кращих на Чемпіонаті світу з армрестлінгу

Студенти факультету фізичної культури та спорту дебютували на Чемпіонаті світу з армрестлінгу серед юнаків. За результатами вони увійшли до першої десятки найкращих

Студенти-дебютанти увійшли до топ-10 кращих на Чемпіонаті світу з армрестлінгу

41-й Чемпіонат світу з армрестлінгу зібрав 1300 учасників з 54 країн світу. Він проходив з 27 жовтня по 03 листопада 2019 року у м. Констанці (Румунія) під патронатом Альянсу незалежних визнаних членів спорту (AIMS) та United Through Sport (UTS). Кращі спортсмени різних категорій боролись за звання чемпіонів.

Студенти другого курсу спеціальності 227 «Фізична терапія» Національного університету «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка» Володимир та Вадим Литвини вдало дебютували на Чемпіонаті світу з армрестлінгу серед юнаків до 15 та до 18 років і увійшли до топ-10 кращих спортсменів.

Тренують спортсменів досвідчені наставники – чемпіони світу з армрестлінгу Артем та Марина Письмак.

Науково-педагогічний та студентський колектив Національного університету «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка» щиро вітає спортсменів та бажає нових звершень!