2019-11-13

Студенти-каратисти зійшли на п’єдестал переможців на турнірі в Польщі

Студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стали переможцями відкритого міжнародного турніру «Кубок Польщі 2019» з куодокйокушин карате.

Наші студенти вибороли три медалі: Олександр Іванов (гр. 601 ГС) здобув золоту медаль, срібна – у Романа Барабаша (гр. 502 ГС), бронзу виборов Богдан Шуть (гр.301 НГ).

Загалом виступ команди полтавських спортсменів у Седльці був успішним. На престижному міжнародному турнірі полтавці вибороли дев’ять медалей – чотири золоті, три срібні та дві бронзові медалі.

Золоту медаль виграли: Олександр Іванов, Максим Шапошніков, Сабріна Лук’яненко та Ілля Канигін

Срібною медаллю нагороджені: Ольга Брюханова, Роман Барабаш, Олександр Лень.

Бронзовою медаллю нагороджені: Святослав Пономаренко, Богдан Шуть.

До змагань спортсменів готували тренери Олександр Іванов, Роман Барабаш та Дмитро Боклащук.

Науково-педагогічний та студентський колектив Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» щиро вітає переможців та бажає нових спортивних перемог!