2019-10-24

Студенти можуть виграти грант за статтю про гаджети

Компанія iLounge до 1 січня 2020 року приймає грантові пропозиції від студентів українських закладів вищої освіти за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Переможець отримає грант у розмірі 10 тисяч гривень.

Студенти можуть виграти грант за статтю про гаджети

«Ми запрошуємо студентів до участі у першому IT-гранті. Розмір гранту – 10 000 грн. Стаття переможця буде опублікована на нашому сайті iLounge із зазначенням автора, що стане хорошим приводом заявити про себе!», – повідомляє Катерина Костенко, керівник відділу контенту компанії iLounge.

Вимоги: учасник повинен бути громадянином України та студентом українського закладу вищої освіти.

Що потрібно для участі?

1. Написати статтю згідно вимог, українською мовою на одну з поданих тем:

• iPhone 20 – яким головний гаджет Apple буде до 2029 року.
  • Вектор розвитку Apple – якими будуть гаджети компанії через 10 років?
  • ТОП революційних гаджетів за останні 3 роки.
  • Гаджети майбутнього, здатні поліпшити життя людей – які вони?
  • Як компанія Apple змінила світ.

2. Надіслати готову статтю з усіма даними з п.3 на електронну пошту info@ilounge.ua документом Microsoft Word у форматі .doc до 1 січня 2020 року або раніше.

3. Електронний лист повинен містити: ваше повне ПІП, фактичну адресу проживання, номер телефону, назву ВНЗ, дату народження та повне ПІП батька або опікуна (якщо не виповнилося 18 років).

4. Один учасник може відправити лише одну статтю.

Які вимоги до конкурсних робіт?

• Робота має бути унікальною та інноваційною (розповідати про щось нове).
  • Інформація, що наведена у статті повинна бути достовірною та перевіреною.
  • Обсяг роботи повинен бути не меншим за 3 000 та не перевищувати 15 000 знаків з пробілами.

Кінцевий термін подачі статті: 1 січня 2020 року

Оголошення переможця: 15 січня 2020 року

Розмір грантової винагороди: 10 000 грн

Переможець буде обраний 15 січня 2020 року шляхом оцінювання експертного журі конкурсних робіт за наступними критеріями: достовірність, унікальність та експертність учасників.

«Бажаємо успіхів! А мотиваторами до перемоги стануть новенький iPhone 11/iPhone 11 Pro, годинник Apple Watch 5, фітнес-браслет, безпровідні навушники, які можна буде вибрати на сайті компанії замість грантової нагороди», – додають організатори.

Подробиці на сайті: https://ilounge.ua/grant