2019-12-26

Студенти обрали нового президента і парламент

23 грудня у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулися вибори до органів студентського самоврядування

Студенти обрали нового президента і парламент

Як повідомляє виборча комісія студентського самоврядування, до представництва якої увійшли студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», а також структурних підрозділів університету - Миргородського художньо-промислового коледжу імені М.В. Гоголя та Полтавського коледжу нафти і газу, новим Президентом студентського парламенту став студент групи 201-МТ ННІ нафти і газу Олександр Литвиненко, за якого віддали голоси 68,2% виборців.

«Робота зі студентами – це найголовніше питання студентського самоврядування. Я тут заради таких, як сам, студентів. Найважливіше завдання – активізувати студентів. Насправді, проблема не у їхній пасивності, адже вони, як і будь-хто з молоді – активні. Проблема у тому, що студенти не вірять у себе, у власні сили і можливість щось змінити. І це хвороба, страшна хвороба. Але ліки є. І ці ліки мають назву «лідер». Я хочу стати лідером, бо прагну змін на краще. Пріоритетом у моїй діяльності є те, що я хочу зробити студентське життя насиченішим. Адже університет – це не просто навчання. Це коло друзів, спілкування, пізнання світу і, зрештою, набуття життєвого досвіду. Хочу зачепити кожного індивідуально: студент має відчути діяльність студентського самоврядування безпосередньо на собі.

Потрібно працювати для студентів. Важливо знати, що їх хвилює, які вони мають потреби і проблеми. Таким чином, разом ми зможемо забезпечити комфортне студентське життя», – ділиться планами Президент студентського парламенту Олександр Литвиненко.

Новообраними членами студентського парламенту стали:

1. Неля Бечкало, студентка гуманітарного факультету;
  2. Людмила Билим, студентка ННІ нафти і газу;
  3. Ярослав Бобоха, студент ННІ інформаційних технологій та механотроніки;
  4. Анастасія Гаврилко, студентка ННІ архітектури та будівництва;
  5. Дмитро Ключка, студент ННІ нафти і газу;
  6. Дмитро Крутько, студент ННІ нафти і газу;
  7. Назар Мальцев, студент ННІ архітектури та будівництва;
  8. Вікторія Марченко, студентка ННІ фінансів, економіки та менеджменту;
  9. Каріна Олешко, студентка ННІ фінансів, економіки та менеджменту;
  10. Надія Семеренко, студентка ННІ нафти і газу;
  11. Аліна Шиян, студентка гуманітарного факультету.

Також у Національному університеті імені Юрія Кондратюка обрали голів Студентських рад навчально-наукових інститутів та факультетів:

Голова Студентської ради ННІ фінансів, економіки та менеджментуАльона Васенко;

Голова Студентської ради ННІ архітектури та будівництваІрина Соколова;

Голова Студентської ради ННІ інформаційних технологій та механотронікиІгор Жила;

Голова Студентської ради гуманітарного факультетуДар’я Андрієць;

Голова Студентської ради факультету фізичної культури та спортуАнна Бондаренко;

Голова Студентської ради ННІ нафти і газуАртем Соснін.

Вітаємо з перемогою і бажаємо продуктивної роботи, натхнення та успіхів у реалізації передвиборчих програм!