2019-11-21

Студенти політехніки виграли срібло шахового турніру Універсіади

21 листопада у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» у рамках XV Універсіади Полтавщини завершився шаховий турнір і нагородили переможців

Студенти політехніки виграли срібло шахового турніру Універсіади

Нагадаємо, змагання проходили у залі спортивно-бальних танців спорткомплексу університету, а участь у спортивній боротьбі взяли 24 спортсмени у складі 6-ти команд ЗВО:

• Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;
  • Української медичної стоматологічної академії;
  • Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка;
  • Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;
  • Полтавської державної аграрної академії;
  • Полтавського університету економіки і торгівлі.

Керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» в Полтавській області, голова ради ректорів закладів вищої освіти Полтавського регіону, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко привітав учасників із завершенням змагань: «Сподіваюсь, нами було створено усі умови для реалізації ваших розумових та спортивних здібностей. Дивлячись на вас, я розумію: переміг спорт – єдина дружня спортивна студентська родина, що знаходиться у цій залі».

Від імені Полтавської обласної федерації шахів, головний суддя змагань, президент Полтавської обласної федерації шахів Григорій Щербов вручив подяку ректору Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професору Володимиру Онищенку за розвиток та популяризацію студентського спорту у Полтавській області, сприяння в організації та проведення XV Універсіади Полтавщини з шахів.

Начальник Полтавського обласного відділення Комітету (філії) з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юлія Гордієнко додала: «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» –  місце, де дуже шанують спортсменів. Це майданчик, де вони зростають та досягають результатів».

Серед студентів найкраще зарекомендував себе дебютант змагань Володимир Кабанов – студент Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Лідерство серед студенток тривалий час утримувала представниця Полтавської державної аграрної академії, кандидат в майстри спорту України з шахів Влада Ставицька.

В особистому заліку за першою дошкою призові місця розподілилися таким чином:

1 місце – Олександр Волошин, Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка

2 місце – Павло Маляр,Полтавська державна аграрна академія

3 місце – Олександр Губченко, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

У другій дошці призові місця зайняли:

1 місце – Гліб Розмовенко, Українська медична стоматологічна академія

2 місце – Володимир Кабанов, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

3 місце – Роман Федорчук, Полтавський університет економіки і торгівлі

У третій дошці результати виглядають так:

1 місце – Єлизавета Мацицька, Українська медична стоматологічна

академія

2 місце – Оксана Титаренко, Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка

3 місце – Олена Романенко, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

У четвертій дошці переможцями стали:

1 місце – Влада Ставицька, Полтавська державна аграрна академія

2 місце – Юлія Квіта, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

3 місце – Діана Подошвелова,  Українська медична стоматологічна академія

Відповідно до результатів, команди закладів вищої освіти мають такі призові місця:

1 місце – команда Української медичної стоматологічної академії

2 місце – команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

3 місце – команда Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка

За організацію та якісне проведення змагань з шахів XV Універсіади Полтавщини з шахів серед закладів вищої освіти, підвищення рівня спортивної майстерності шахістів та популяризацію здорового способу життя серед студентської молоді ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко вручив подяку головному судді змагань, президентові Полтавської обласної федерації шахів Григорію Щербову.

Усі учасники одержали від ректора брендовані сувеніри на згадку.