2020-11-13

Студенти політехніки знялись в образах відомих картин

Студенти-першокурсники Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» презентували STEAM-проєкт «Філологи в мистецтві», розроблений під час занять з історії зарубіжної літератури.

Студенти політехніки знялись в образах відомих картин

Майбутні перекладачі з групи 102-ГФ гуманітарного факультету Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» під керівництвом доктора філологічних наук, професора кафедри германської філології та перекладу Тетяни Кушнірової презентували STEAM-проєкт «Філологи в мистецтві», у якому відтворили шедеври живопису у домашніх умовах. Автори підхопили нідерландський тренд Tussen Kunst & Quarantaine («між мистецтвом і карантином») та творчо підійшли до виконання завдання, прослухавши навчальний курс з історії зарубіжної літератури, де чимало часу приділяли аналізу зразків світового мистецтва.

«Такий спосіб отримання знань наразі досить ефективний, проєктний підхід стимулює інноваційну діяльність, допомагаючи впорядкувати та активізувати творчі процеси. Студент не лише теоретично вивчає ту чи іншу тему, а стає безпосереднім учасником подій. Молодь самостійно обирає тематику власного дослідження, ґрунтовно готується до його впровадження. Максимальну користь приносить робота у групі, команді, де кожен виконує свою роль, адже саме командна робота корелює результат», – прокоментувала доктор філологічних наук, професор кафедри германської філології та перекладу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Тетяна Кушнірова.

Кожен зі студентів під час виконання проєкту відчув себе стилістом, візажистом, декоратором, фотографом, сценаристом, графічним дизайнером і знавцем творів живопису, коли представляв роботу.

На користь методики STEM-освіти висловлюються науковці, які довели перевагу інтерактивного навчання у формі досліджень порівняно із традиційною моделлю передачі знань.

Проєкт розроблений і презентований у рамках відзначення 90-річчя Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Медіа – центр