2023-05-31

Студенти Полтавської політехніки отримали унікальну можливість підвищити навички з кібергігієни

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» в рамках співпраці з Фондом цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global) запрошує студентську молодь стати учасниками онлайн - курсу «Базові правила безпеки в цифровому середовищі».

Студенти  Полтавської політехніки отримали унікальну можливість підвищити навички  з кібергігієни

Метою курсу є підвищення рівня обізнаності серед студентів щодо основних загроз в кіберпросторі та вдосконалення  їхніх  навичок із кібергігієни.

Навчальний онлайн - курс із основ кібергігієни розроблений фахівцями CRDF Global, експертною групою з кібербезпеки компанії EY в Україні та технічними експертами компанії Technomatix, містить цікаві відео, практичні кейси, цікаві квізи, що буде цікаво як для початківців, так і для досвідчених  користувачів.

Курс складається з 10 навчальних модулів, та надає можливість:

• ознайомитися з основними загрозами в сучасному інформаційному просторі;
  • з’ясувати найбільш поширені помилки, які роблять користувачів у цифровому просторі та способи їх уникнення;
  • опанувати базові правила захисту інформації на мобільних телефонах, комп’ютерах та в соціальних мережах;
  • навчитись розпізнавати фейкові новини;
  • дізнатися про основні способи захисту від кібершахрайства.

Курс є безкоштовним. У результаті успішного проходження кожен з учасників отримає іменний сертифікат CRDF Global.

Для проходження курсу необхідно зареєструватись за посиланням: https://cybereducation.org/mc/index.php/usr/login/login, вказати університет та обрати спеціальність, на якій ви зараз навчаєтесь.