2019-04-27

Студенти ПолтНТУ – кращі в галузі управління персоналом!

Cтудентка навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Юлія Дяченко отримала диплом ІІ ступеня

Студенти ПолтНТУ – кращі в галузі управління персоналом!

23 квітня відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління у сфері торгівлі».

За результатами захисту наукових робіт студентка навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Юлія Дяченко отримала диплом ІІ ступеня за наукову роботу на тему «Взаємодія мотиваторів та демотиваторів ефективної праці в системі управління персоналом торговельного підприємства».

Вітаємо з перемогою, бажаємо подальших успіхів і не зупинятися на досягнутій меті.

Запрошуємо талановиту молодь долучитися до успішної команди ПолтНТУ!