2019-03-28

Студенти ПолтНТУ стали переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студентка Навчально-наукового інституту нафти і газу здобула призове місце у галузі "Гірництво"

21 березня 2019 року відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Гірництво», на якому від ПолтНТУ було представлено дві роботи.

За результатами конкурсу наукова робота студентки групи 401-ГР Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Панченко Наталії «Вплив вуглекислих солей амонію на фільтраційні властивості порід привибійної зони пласта» (науковий керівник – к.т.н., доц. Дмитренко В.І.) отримала диплом ІІІ ступеня у секції «Підземна розробка родовищ корисних копалин».

Після завершення секційних засідань полтавські студенти мали можливість відвідати Науково-дослідний геолого-мінералогічний музей. Колекція каменю музею Криворізького технічного університету постановою Кабінету Міністрів України внесена до Державного реєстру наукових об'єктів, що становлять національне надбання.