2019-09-09

Студентів і викладачів запрошують до вивчення іноземних мов

Студенти, науково-педагогічні працівники, співробітники ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка мають можливість поглибити знання іноземних мов і поліпшити мовну практику - триває набір у групи вивчення англійської, польської і німецької мов

Студентів і викладачів запрошують до вивчення іноземних мов

До вивчення і практики з англійської мови запрошує Speaking Club в українсько-американському мовному центрі ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка (ауд. 325). Протягом року заняття для студентів та науково-педагогічних працівників університету проводитиме представник Корпусу миру, дипломований викладач англійської мови Райан Макгохон (США).

Графік занять - щовівторка (викладачі) та щочетверга (студенти) з 16.00 до 17.00. Передбачається індивідуальний підхід.

Також триває набір у групи вивчення англійської, польської, німецької мов за відповідним рівнем.

За додатковою інформацією звертатися до науково - педагогічних працівників кафедри загального мовознавства та іноземних мов ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка ( ауд. 310,319), тел. для довідок - (066) 427-99-10.

Чекаємо усіх зацікавлених!