2024-04-15

Студентів політехніки запрошують до участі в конкурсі від Hotline.finance

Сервіс онлайн-страхування hotline.finance оголошує запуск конкурсу для учнів старших класів та студентів, незалежно від спеціальностей. Це унікальна можливість не тільки спробувати себе в ролі експерта майбутнього страхового ринку, а й отримати грант у 20 000 грн.

Студентів політехніки запрошують до участі в конкурсі від Hotline.finance

Сервіс онлайн-страхування hotline.finance оголошує творчий конкурс для учнів та студентів, незалежно від спеціальності, на написання статті на тему: “Історія з майбутнього: як штучний інтелект може змінити світ страхування”. Переможець конкурсу отримає одноразовий грант на 20 000 грн від hotline.finance. Участь можуть взяти учні загальноосвітніх закладів та студенти вищих закладів освіти України.

Вимоги до конкурсної роботи:

• Робота має відповідати темі: «Історія з майбутнього: як штучний інтелект може змінити світ страхування»;
  • Мова написання — українська;
  • Стаття повинна бути унікальна (перевіряємо через спеціальні сервіси);
  • Заборонено використовувати ШІ у процесі написання роботи (також перевіряємо);
  • Об'єм тексту — від 3500 до 5000 символів без пробілів;

Якщо в процесі написання були використані додаткові джерела, треба зробити перелік наприкінці тексту. У пріоритеті статті, які будуть містити свіжий та оригінальний погляд на тему та передові технології, ШІ.

Щоб взяти участь у конкурсі на отримання одноразової стипендії (20 000 грн), необхідно відправити свою роботу (твір/статтю/есе) на електронну пошту scholarship@hotline.finance, вказавши в темі листа «Конкурсна робота». У листі треба вказати своє ПІБ, назву закладу освіти та контакти для зв'язку.

Документ із конкурсною роботою приймаються тільки у форматі Google Docs з відкритим доступом.

Терміни та порядок проведення конкурсу:

• 27.03.2024 року — старт конкурсу та прийому робіт;
  • 30.06.2024 року — останній день прийому статей;
  • 10.07.2024 року — оголошення переможця;
  • 10.07.2024–15.07.2024 року — нагородження переможця.

Для отримання детальної інформації щодо правил участі звертайтесь за посиланням.

Бажаємо успіхів учасникам!