2019-12-13

Студентка політехніки перемогла на обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

7 грудня на базі комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа № 38» відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Знання з різних розділів науки про мову, а також творчі здібності презентували студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Української медичної стоматологічної академії, Полтавської державної аграрної академії, Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» на конкурсі представили: Ірина Лобко, студентка групи 301-ГФ гуманітарного факультету (науковий керівник – к.філол.н., доцент кафедри українознавства, культури та документознавства Людмила Дерев’янко); Софія Дмитрюк, студентка групи 201-ГФ гуманітарного факультету (науковий керівник – к.філол.н., доцент кафедри українознавства, культури та документознавства Лілія Гаращенко), Михайло Толочин, студент групи 102-ТН ННІ інформаційних технологій та механотроніки (науковий керівник – к.філол.н., доцент кафедри українознавства, культури та документознавства Людмила Дерев’янко) – переможці першого етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

ІІІ місце в обласному етапі конкурсу виборола студентка гуманітарного факультету групи 301-ГФ Ірина Лобко. Вона успішно виконала завдання і написала твір-роздум на тему «Як заборони й утиски української мови позначилися на її сучасному стані». У січні 2020 року вона візьме участь у підсумкову етапі конкурсу і продовжить змагатися за іменну стипендію Президента України.

Щиро вітаємо Ірину із заслуженою перемогою та бажаємо нових здобутків!

Медіа-центр