2018-03-12

Cтуденти ПолтНТУ - учасники Єврошколи!

Студентка ПолтНТУ Вікторія Бульбах стала учасницею 23 сесії Єврошколи, що протягом чотирьох днів проходила у місті Ужгороді.

Cтуденти ПолтНТУ - учасники Єврошколи!

Участь у інформативних лекціях про діяльність представництва ЄС в Україні, відносини Україна-ЄС, європейська політика, стан реформ в Україні  взяли 40 студентів з різних куточків України, серед них і представниця Полтавського вишу Вікторія Бульбах.

Також учасниками були обговорені такі актуальні теми, як освітні можливості, людські цінності, досвід НАБУ та боротьба з корупцією в Україні, інформаційні ресурси ЄС в Україні, децентралізація та міцеве самоврядування.

Крім того, студенти мали можливість поспілкуватися з представниками інституцій Євросоюзу та науковцями, відвідати  генеральне консульство Угорщини в Україні та завітати на екскурсію до заводу «Джейбіл» (займає 3 місце у світі по виробництву електроніки).

ІАЦ ПолтНТУ