2020-03-27

Студентка, яка придумала стартап з еко-готелем, стала призеркою конкурсу наукових робіт

Наукова робота студентки другого курсу спеціальності «Туризм» Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Юлії Стрюк здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Вітаємо Юлію Стрюк та її наукового керівника – директорку ННІФЕМ, доктора економічних наук Ірину Черниш з отриманням диплома ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!

Наукова робота «Хутір» має великий екологічний аспект – у ній представлено стартап по створенню еко-готелю. Журі відзначило актуальність роботи та високо оцінили практичне значення.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей за напрямом «Туризм» відбувся на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, який прийняв рішення підбити підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. за результатами першого етапу ІІ туру.