2022-06-09

Студпарламент інформує: стартував прийом заяв на нарахування додаткових балів для стипендії

Оголошено початок прийому заявок на додаткові бали при визначенні рейтингової оцінки для призначення академічної стипендії. Враховуються досягнення за ІІ навчальний семестр 2021-2022 навчального року, а саме від 1 січня 2022 року до дати подання заяви на врахування додаткових балів. Заяви приймаються до 24 червня 2022 року включно.

Студентським парламентом затверджено наступний графік:

з 9 червня по 24 червня (включно) 2022 року – подача документів через сервіс Google Form

25-26 червня 2022 року - інформування студентів засобами електронної пошти про взяття заяви до обробки відповідним листом (лист-Підтвердження)

з 25 червня 2022 року по 30 червня 2022 року - обробка документів робочою групою Студентського парламенту

1 липня 2022 року – затвердження додаткових балів на розширеному засіданні студентського самоврядування університету

Посилання на Google-форму:

ВАЖЛИВО: для підтвердження особи студента обов'язково портібно подати скан-копію документа, що підтверджує Ваш статус студента університету (студентський квиток, залікова книжка).

Медіа-центр