2018-02-01

Світла пам’ять Леонідові Каденюку

31 січня 2018 р., на 68-році життя раптово помер перший космонавт незалежної України, льотчик-випробувач 1-го класу, генерал-майор авіації, Герой України, почесний професор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Леонід Костянтинович Каденюк.

Світла пам’ять Леонідові Каденюку

Багатотисячний студентський та науково-педагогічний колектив університету пам’ятає незабутні зустрічі із Леонідом Костянтиновичем, його розповіді про космічний політ у складі астронавтів американського космічного корабля-шаттла «Колумбія (STS-87)» з 19 листопада по 5 грудня 1997 року, його записи в книзі Почесних гостей університету.

Ми глибоко сумуємо через цю надзвичайно тяжку втрату для українського народу, висловлюємо слова співчуття та підтримки дружині Вірі Юріївні, та синам Володимиру Леонідовичу та Дмитру Леонідовичу. Його імя та космічний злет до зірок навічно залишиться у вдячній памяті усіх поколінь.

Науково-педагогічний

та студентський колектив університету