2022-01-13

«TEACHERS’ Smart Up»: викладачів запрошують на безкоштовний онлайн курс

Компанія Sigma Software запрошує викладачів на онлайн курс «TEACHERS’ Smart Up», який допоможе розвинути практичні навички у популярних ІТ-напрямках та вміння, що стануть корисними при організації навчального процесу та роботі зі студентами.

«TEACHERS’ Smart Up»: викладачів запрошують на безкоштовний онлайн курс

З 24 по 28 січня триватиме курс «TEACHERS’ Smart Up». Навчальна програма розрахована на робочий тиждень, по два заняття на день (з 16:00 до 19:00). Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації.

Курс буде корисним для викладачів технічних спеціальностей, які хочуть орієнтуватися у сучасних особливостях світу інформаційних технологій та прагнуть застосовувати нові підходи у формуванні освітніх програм.

«TEACHERS’ Smart Up» – тиждень практичної та теоретичної роботи, зустрічі з топовими експертами компанії Sigma Software, ефективний нетворкінг і нові знайомства. По завершенні навчання учасники курсу отримають сертифікати про підвищення кваліфікації. Партнер курсу – Асоціація ІТ Ukraine.

Учасники курсу мають можливість здобути навички з розробки та планування освітніх продуктів (курсів та програм), на практиці закріпити бізнес-підходи до планування освітніх проєктів, зокрема, робота з ризиками та розрахунками бюджету, навчитися ефективно працювати із власним брендом, розібратися із особливостями використання емоційного інтелекту та покращити розуміння бізнес-процесів у аутсорсингових моделях.

Під час курсу будуть розглядатися такі теми:

• ІТ ринок в Україні: національні особливості бізнесу;
  • Як змінився ІТ-бізнес за останні п’ять років: можливості та виклики;
  • Аутсорс в ІТ-бізнесі: процеси, етапи та ключові гравці;
  • Освітня програма як проєкт: як врахувати ризики та розрахувати бюджет;
  • Самий складний фікс-прайс проєкт в моєму житті;
  • Розвиток напрямку Internet of Things (IoT) і як він впливає на наше життя;
  • Софт скіли для викладача, що варто розвивати;
  • Емоційний інтелект;
  • Клієнт понад усе;
  • Формування бренду та репутаційний менеджмент.

Більш детальна інформація та реєстрація на курс за посиланням.

З питаннями щодо курсу звертатися до менеджерки програми Ольги Осередчук (olha.oseredchuk@sigma.software, або за номером  (067) 268 05 21).

Медіа-центр