2020-09-29

Театральна студія запрошує студентів!

Театральна студія гуманітарного факультету Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує креативних, творчих студентів. Неповторні враження, цікаве спілкування, творча самореалізація гарантовані!

Театральна студія запрошує студентів!

Триває набір студентів різних спеціальностей Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» до театральної студії гуманітарного факультету. Керівник – кандидат філологічних наук, доцент кафедри українознавства, культури та документознавства Людмила Чередник.

«Студентська театральна студія на нашому факультеті діє уже не перший рік. Плануємо розширити репертуар, зробити вистави постійними та залучити більше талановитої молоді. Прагнемо зробити дозвілля студентів нашого університету цікавішим та змістовнішим. Заняття безкоштовні», – розповіла Анна Агейчева, декан гуманітарного факультету.

Заняття у театральній студії дають переваги:

• оволодіння базовими навиками акторської майстерності, публічних виступів;
  • розкриття творчого потенціалу;
  • удосконалення дикції та вимови;
  • знайомство з історією та сучасністю світового театрального мистецтва.

Вітаються креативність, творчі здібності, комунікабельність, готовність працювати в творчому тандемі і бажання виступати перед публікою!

Запис до студії і детальна інформація:

(050) 66 35 929Чередник Людмила Анатоліївна, аудиторія 214-П