Багаторічну традицію, що полягає в ознайомленні школярів з освітніми можливостями та сучасними спеціальностями в Полтавській політехніці, в цьому навчальному році завершували з групами 11-класників з ліцею №31 Полтавської міської ради, з Малокобелячківського ліцею Новосанжарської селищної ради та з Великосорочинського ліцею ім. М.В. Гоголя Великосорочинської сільської ради. Далі у майбутніх абітурієнтів розпочинається складний період здачі національного мультипредметного тесту.



Кожну групу учнівської молоді та їх вчителів в ошатній залі засідань Вченої ради особисто вітав голова Вченої ради Полтавської політехніки, доктор економічних наук, професор Володимир Онищенко. У своєму виступі він наголошував, що заклад є провідним інноваційним університетом, що динамічно розвивається, займає лідерські позиції у міжнародних рейтингах та мотивує молодь прокачувати свої інтелектуальні здібності. Вибір професії – це один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. А такі змістовні зустрічі в Полтавській політехніці допоможуть майбутнім абітурієнтам обрати правильний шлях у житті та знайти свій найкращий університет, який відкриє перед ними безмежні горизонти.
Перед ліцеїстами виступали директорка Центру по роботі зі студентами та обдарованою молоддю Ольга Сень, директор Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою Вадім Вадімов, директорка Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Світлана Онищенко, директор Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки Володимир Пенц, декан факультету філології, психології та педагогіки Анна Агейчева та декан факультету фізичної культури та спорту Ліна Рибалко. Керівники усіх структурних підрозділів презентували спеціальності, які можна здобути в класичному багатопрофільному університеті, розповідали про сфери і перспективи майбутньої професійної діяльності.






Всі спікери особливу увагу звернули на потужну матеріально-технічну базу Полтавської політехніки, на успішну синергію освіти, науки та бізнесу, на можливість навчання в європейських університетах по програмі Erasmus+. Усі ці складові є дієвою запорукою якісної практичної підготовки майбутніх вмотивованих фахівців, які зможуть у повній мірі послугувати у відновленні повоєнної України.
З особливостями діяльності студентського самоврядування та з можливостями активної участі кожного студента в цікавих університетських заходах присутніх ознайомив президент Студентського парламенту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Валерій Левченко.
Змістовні зустрічі закінчилися цікавим кампус-туром інноваційними локаціями класичного багатопрофільного університету, серед яких багатофункціональний навчально-науковий полігон «Буровий майданчик», навчально-тренувальний інтерактивний мультимедійний тир, комфортне укриття, а також Музей науки Національного центру «Мала академія наук України» в Полтавській політехніці.












Вибір професії – це, по суті, вибір життєвого шляху, вибір своєї майбутньої долі, що відіграє важливу роль, як для людини, так і для суспільства в цілому. Полтавська політехніка допомагає учнівській молоді зробити цей важливий крок в житті та обрати для навчання класичний багатопрофільний університет – флагман вищої освіти Полтавщини. Саме тут створені всі умови для підготовки конкурентоспроможних вмотивованих майбутніх фахівців, для розвитку власного творчого та інтелектуального потенціалу.
Нагадаємо, у Полтавській політехніці для майбутніх учасників НМТ-2025 провели майстер-класи.
Медіацентр
Національного університету
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»