2022-06-20

Триває реєстрація на вебінар про налагодження співробітництва українських та європейських університетів

7 липня 2022 року відбудеться англомовний онлайн-вебінар «International Contact Webinar: Supporting Ukraine in Higher Education» для налагодження співробітництва українських університетів з європейськими. Реєстрація триває до 6 липня.

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти та науки України, European Association for International EducationGerman-Ukrainian Academic SocietyLeibniz University Hannover та Erasmus Student Network Ukraine у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та Національними Еразмус+ Агентствами країн-членів Програми запрошують взяти участь в International Contact Webinar: Supporting Ukraine in Higher Education, який відбудеться 7 липня 2022 році з метою налагодження та посилення співпрацю між українськими та європейськими університетами. Мова заходу – англійська. Початок о 15:00 (за київським часом).

Розклад вебінару:

• 14:50-15:00 – реєстрація учасників;
  • 15:00-16:00 – відкриття, пленарне засідання «Підтримка України через розбудову мережі та міжнародну співпрацю»;
  • 16:00-16:40 – робота в групах щодо можливостей Програми ЄС Еразмус+;
  • 16:40-17:00 – обговорення результатів;
  • 17:00-17:30 – спілкування та налагодження співпраці українських і європейських університетів;
  • 17:30-18:00 – підбиття підсумків.

Для участі необхідно зареєструватися до 15:00 6 липня. Підтвердження з посиланням на вебінар буде надіслано в останній день реєстрації до 18:00.

У разі виникнення запитань слід звернутися до Катерини Жданової: