2019-12-05

Троє студентів стали кращими знавцями наук про Землю

У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисциплін спеціальності «Науки про Землю»

Троє студентів стали кращими знавцями наук про Землю

4 грудня на кафедрі нафтогазової інженерії та технологій Національного університету імені Юрія Кондратюка провели перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисциплін спеціальності «Науки про Землю». Учасниками олімпіади стали дев’ять студентів 2-го та 3-го курсів Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Завдання олімпіади охоплювали теми з дисциплін «Мінералогія», «Петрографія», «Історична геологія», «Структурна геологія», «Геологія нафти і газу», «Загальна геологія».

Під час олімпіади студенти виконували тестові завдання, відповідали на відкриті питання, визначали і описували зразки гірських порід та мінералів.

За результатами олімпіади переможцями стали:

• I місце – Максим Мантров (студент гр.201 -пНЗ);
  • II місце – Інеса Денисенко (студентка групи 301 – НЗ);
  • III місце – Максим Дмитренко (студент групи 201 – НЗ).

Вітаємо всіх учасників наукового змагання та бажаємо призерам нових перемог!