2023-10-05

Центр ветеранського розвитку Полтавської політехніки запрошує на зустріч з журналістом та військовослужбовцем ЗСУ Павлом Казаріним

На базі Центру ветеранського розвитку при Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» 14 жовтня о 13.00 у конференц – холі університету відбудеться зустріч з журналістом, солдатом Збройних Сил України Павлом Казаріним. На подію діє online-реєстрація.

Центр ветеранського розвитку при Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує на зустріч з журналістом, автором книги «Дикий захід східної Європи: як війна змінює нас», що стала переможцем конкурсу «Книга року ВВС» (2022) у категорії «Есеїстика», солдатом Збройних Сил України Павлом Казаріним.

Дата та місце події: 14 жовтня о 13.00, конференц – хол Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (проспект Першотравневий, 24).

На подію діє online-реєстрація

Запрошуються усі бажаючі. Вхід на подію – вільний.