2021-07-03

У політехніці працює консультаційний пункт для абітурієнтів

У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» працює консультаційний пункт для вступників на різні спеціальності університету. Консультанти допомагають створити особистий електронний кабінет, роз’яснюють порядок подання документів і особливості вступу для різних спеціальностей.

У політехніці працює консультаційний пункт для абітурієнтів

З 1 липня у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» в аудиторії 123 (центральний корпус) розпочав свою роботу пункт надання консультаційної допомоги для вступників до університету. Викладачі, відповідальні секретарі відбіркових комісій навчально-наукових інститутів і факультетів та співробітники приймальної комісії нададуть всю необхідну інформацію та персонально попрацюють з кожним абітурієнтом.

Зараз абітурієнти зосереджені на роботі з сайтом vstup.edbo.gov.ua, де створюють особисті електронні кабінети бакалавра, бакалавра на основі молодшого спеціаліста та магістра.

Зверніть увагу! Терміни створення електронних особистих кабінетів та завантаження усіх необхідних документів – 01-13 липня 2021 року.

Подача електронних заяв – 14-23 липня 2021 року.

На бюджетну форму навчання можна подати максимальну кількість заяв – 5, на контрактну форму навчання максимальна кількість заяв становить 30.

«Наразі допомагаємо створювати особисті електронні кабінети підвантажувати персональні документи вступників, далі – з 13 липня, будемо консультувати, як правильно заповнювати електронні заяви. Найбільше питань виникає у абітурієнтів пільгових категорій. Ми надаємо індивідуальні консультації наживо, онлайн та телефоном.

Вступники мають право в себе вдома, створюючи особисті кабінети, завантажувати документи, якщо виникають певні труднощі, чекаємо у приймальній комісії університету, де допоможемо оформити пільгові документи або подати їх до Всеукраїнського реєстру пільговиків.

Якщо вступник знаходиться безпосередньо біля комп’ютера, ми можемо дистанційно проконсультувати і допомогти створити електронний кабінет. Це зручно, швидко та надійно», – прокоментувала завідувачка підготовчого відділення Центру по роботі зі студентами і обдарованою молоддю Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Світлана Ревенко.

За довідками звертатися до відбіркових комісій навчально-наукових інститутів та факультетів. Часи роботи відбіркових комісій – з 08:30 до 17:00.

За детальнішою інформацією звертайтеся: м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, приймальна комісія (ауд.123 Ц), vstup@nupp.edu.ua. тел. +38 (0532) 56-16-04, +38 (099) 057-65-17.

Медіа–центр
Національного університету
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»