1 жовтня 2025 року о 10.00 для студентів Навчально наукового інституту нафти і газу відбудеться лекція на тему «Сучасні технології та інновації в бурінні свердловин». Проведе її менеджер із розробки та управління проєктами будівництва свердловин компанії "ДТЕК Нафтогаз" Андрій Сидоренко в аудиторії 403-Ф. Запрошуємо долучатися!
- Головна
- Новини
- У Полтавській політехніці відбудеться лекція менеджера із розробки та управління проєктами будівництва свердловин компанії "ДТЕК Нафтогаз" Андрія Сидоренка
2025-10-01
У Полтавській політехніці відбудеться лекція менеджера із розробки та управління проєктами будівництва свердловин компанії "ДТЕК Нафтогаз" Андрія Сидоренка

Новини
Події
-
30жов30/10/2025 ХI Міжнародна науково-практична конференція «Фізична реабілітація та здоров’язбережувальні технології:реалії та перспективи»
-
06лис06/11/2025 XІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Сучасні інноваційно-інвестиційні механізми розвитку національної економіки в умовах євроінтеграції»
-
07лис07/11/2025 Круглий стіл «Проєктні технології в менеджменті»