2023-04-06

У Полтавській політехніці обрали президента і склад органів студентського самоврядування

У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулись вибори на посаду президента Студентського парламенту, до складу Студентського парламенту та на посади голів Студентських рад інститутів/факультетів. За результатами студентського волевиявлення новообраним президентом Студентського парламенту Полтавської політехніки став Артем Лоїк.

Відповідно до регламенту проведення виборів президента Виборча комісія студентського самоврядування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за участі студентів Миргородського фахового коледжу імені Миколи Гоголя Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Полтавського фахового коледжу нафти і газу оголосила розподіл голосів наступним чином:

На посаду президента Студентського парламенту:

1. Коломієць Ксенія Олегівна – 34,66 %,
  2. Лоїк Артем Ігорьович – 65,05 %,

зіпсованих бюлетенів – 0,29 %

Вітаємо новообраного президента Студентського парламенту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Артема Лоїка. Бажаємо натхнення та успіху в реалізації запланованих цілей!

Відповідно до регламенту проведення виборів повідомляємо, що у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» обрали склад Студентського парламенту!

За результатами підрахунку голосів, членами Студентського парламенту було обрано наступних кандидатів:

1. ІСІЧЕНКО Анна Костянтинівна (ННІ фінансів, економіки, управління та права);
  2. КОЛОМІЄЦЬ Ксенія Олегівна (ННІ фінансів, економіки, управління та права);
  3. КРИВОНОС Юлія Анатоліївна (ННІ інформаційних технологій та робототехніки);
  4. ЛЕВЧЕНКО Валерій Григорович (Факультет філології, психології та педагогіки);
  5. МАНЖАЛІЙ Катерина Сергіївна (Факультет філології, психології та педагогіки);
  6. ОШКОДЬОРОВ Євген Олександрович (ННІ інформаційних технологій та робототехніки);
  7. СОСНІН Артем Олексійович (ННІ нафти і газу);
  8. ХАРЧЕНКО Артем Олексійович (ННІ нафти і газу);
  9. ШЕНДРИК Андрій Юрійович (ННІ нафти і газу);
  10. ЩЕПІН Сергій Євгенович (Факультет філології, психології та педагогіки);
  11. ЩУР-ДУНЕЦЬ Олекса Ігорьович (ННІ архітектури, будівництва та землеустрою).

Також у Полтавській політехніці обрали голів Студентських рад навчально-наукових інститутів та факультетів. Так, за результатами студентського голосування Головами структурних підрозділів стали наступні кандидати на вакантні посади:

БАБЕЦЬ Валентина Андріївна – голова Студентської ради Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права;

ЩУР-ДУНЕЦЬ Омелян Ігорьович – голова Студентської ради Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою;

КУРИЛЮК Богдана Любомирівна – голова Студентської ради Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки;

ЗЕЛЕНЕНЬКА Оксана Володимирівна – голова Студентської ради Факультету філології, психології та  педагогіки;

ОВЕРЧЕНКО Іван Костянтинович – голова Студентської ради Факультету фізичної культури та спорту;

КІСІЛЬ Тарас Валерійович – голова Студентської ради Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Вітаємо новообраних представників студентського самоврядування. Бажаємо плідної роботи та креативних ідей!