2024-02-11

У Полтавській політехніці покажуть виставу «За двома зайцями» із Ольгою Сумською

15 лютого о 15:00 на головній сцені Полтавської політехніки відбудеться благодійний показ вистави «За двома зайцями» з народною артисткою України Ольгою Сумською. Захід проводиться на підтримку ЗСУ, вхід за запрошеннями.

У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбудеться благодійний захід на підтримку ЗСУ — Сучасний український театр (м. Київ) представить комедію «За двома зайцями» за мотивами п’єси українського драматурга Михайла Старицького.

Перед глядачами постануть давно знані персонажі Проні Прокопівни, Голохвостова, Химки, Секлети та її доньки Галі. Відомі українські артисти у головних ролях — народна артистка України Ольга Сумська та актор Сергій Поздняков покажуть нове і несподіване прочитання усім відомої класики української комедії!

На глядачів чекає яскраве динамічне видовище з елементами сатиричного гротеску. Мистецтво подарує миті радості та відпочинку!

Вхід за запрошеннями, контактна особа — Олександр Дроботя: +380 (96) 616 05 60