2025-10-15

У Полтавській політехніці відбулася гостьова лекція від експертів компанії Yednist’ Group

У Полтавській політехніці відбулася гостьова лекція від експертів компанії Yednist’ Group для здобувачів освіти Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права. Майбутні фахівці з обліку, фінансів, економіки, туризму та міжнародних відносин отримали цінні поради від практиків щодо побудови кар’єри, розвитку soft skills та вимог сучасного ринку праці.

У Полтавській політехніці відбулася гостьова лекція від експертів компанії Yednist’ Group

15 жовтня у рамках зустрічі Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Полтавської політехніки з експертами компанії Yednist’ Group відбулася гостьова лекція для майбутніх фахівців зі  спеціальностей Облік і оподаткування, Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, Економіка, Туризм і рекреація, Міжнародні економічні відносини. Менеджер із пошуку та адаптації персоналу Марія Гладиш представила студентам діяльність компанії Yednist Group, її організаційну структуру та основні напрями роботи. Під час лекції обговорювалися ключові компетентності, якими мають володіти молоді фахівці для успішного старту кар’єри, а також сучасні тенденції розвитку бізнес-середовища.

Практичну частину зустрічі доповнив тренінг «Надання першої психологічної допомоги при стресових подіях», який провела менеджер з оцінювання та розвитку персоналу компанії Yednist’ Group, випускниця Полтавської політехніки Наталія Фесенко. Під час інтерактиву учасники дізналися, як ефективно реагувати на стресові ситуації, підтримувати ментальне здоров’я та розвивати навички емоційного інтелекту.

Після офіційної частини відбулося обговорення освітньої програми «Облік і оподаткування» із фахівцями компанії Yednist Group, гарантом Євгенією Карпенко, здобувачами вищої освіти спеціальності Облік і оподаткування, науково-педагогічними працівниками кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування з метою розроблення проєкту освітньої програми 2026 року.

Представники університету подякували експертам Yednist’ Group Марії Гладиш  та Наталії Фесенко за конструктивні пропозиції, професійні поради та підтримку в розвитку освітніх програм.

Гостьова лекція від експертів компанії Yednist’ Group стала яскравим прикладом ефективної взаємодії бізнесу та освіти. Такі заходи не лише розширюють професійний кругозір здобувачів освіти, а й формують у них розуміння реальних вимог роботодавців, допомагають розвивати важливі soft skills та впевнено готуватися до майбутньої кар’єри.

Полтавська політехніка продовжує створювати простір, де навчання поєднується з практикою, а співпраця з провідними компаніями стає запорукою якісної професійної підготовки сучасних фахівців.

Медіацентр

Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»