2019-02-11

У ПолтНТУ нагородили переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

7 лютого у ПолтНТУ урочисто нагородили переможців та призерів І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2018-2019 н.р.

Урочисто відзначили учнів-переможців та керівників загальноосвітніх закладів почесні гості: президент МАН України, академік НАН України, член Наглядової ради ПолтНТУ Станіслав Довгий; заступник голови – керівник секретаріату Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки, заступник голови Наглядової ради ПолтНТУ Вадим Стогній; заступник Полтавського міського голови Людмила Бойченко та директор Інституту гідромеханіки НАН, академік НАН України Віктор Грінченко.

Подяками президента Національної академії наук України, академіка Бориса Патона, президента Малої академії наук України, академіка Станіслава Довгого та президента Полтавського територіального відділення МАН України Володимира Онищенка відзначили 40 директорів загальноосвітніх закладів міста Полтава та 213 учнів-переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2018-2019 н.р.

Відзначення освітян та юних науковців міста Полтава на такому високому рівні відбувається вперше за ініціативи президента МАН України, академіка НАН України Станіслава Довгого та президента Полтавського територіального відділення МАН України, професора Володимира Онищенка.

Голова асоціації керівників закладів освіти міста Полтава «Співдружність» Олена Голтвяниця вручила подяку президенту Полтавського територіального відділення МАН України, ректору ПолтНТУ Володимиру Онищенку та викладацькому складу ПолтНТУ за плідну співпрацю, високий рівень професіоналізму педагогічного колективу, надання постійної наукової та методичної допомоги в організації освітнього процесу, сприяння творчому зростанню і самореалізації учнів закладів ЗЗСО, можливість використання бази університету для наукових досліджень.

Подяками за батьківське піклування та підтримку прагнення дитини досягати особливих результатів у навчанні відзначили батьків переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2018-2019 н.р.

За створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації, впровадження інноваційних підходів до видобудови системи виявлення та підтримки талановитих дітей та молоді, сприяння особистісному зростанню обдарованої молоді Полтавщини подяками асоціації керівників закладів освіти міста Полтава «Співдружність» та президента Полтавського територіального відділення Малої академії наук України під час заходу були нагороджені: президент МАН України, академік Станіслав Довгий; заступник голови – керівник секретаріату Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки Вадим Стогній та директор Інституту гідромеханіки НАН, академік Віктор Грінченко.

Вітаємо юну наукову еліту міста Полтава та бажаємо успіхів на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2018-2019 н.р.

ІАЦ ПолтНТУ