2019-04-08

У ПолтНТУ нові програми обміну студентів із Францією

Відповідні угоди 3 квітня підписали ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко та директор The École Pour l'Informatique et les Techniques Avancées (Париж, Франція) Dr. Joel Courtois

У ПолтНТУ нові програми обміну студентів із Францією

У ПолтНТУ нові програми обміну студентів із Францією – відповідні угоди 3 квітня підписали ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко та директор The École Pour l'Informatique et les Techniques Avancées (Париж, Франція) Dr. Joel Courtois.

Відкриваючи нові напрями співробітництва, за результатами робочого візиту до м. Париж, ректором університету, професором Володимиром Онищенко було підписано одразу дві угоди: угоду про співробітництво та спільну програму обміну із однією із кращих вищих інженерних шкіл Франції.

Угоди передбачають обмін студентами, співробітництво в освітній, науковій та культурній сферах. Для студентів навчально-наукового інституту інформаційних технологій та механотроніки ПолтНТУ відкриваються можливості вивчати комп’ютерні технології, кібербезпеку, системи штучного інтелекту. Поглиблювати знання французької мови та культури. Крім того угодами передбачено і навчання французьких студентів протягом семестру в навчально-науковому інституті інформаційних технологій та механотроніки ПолтНТУ.

Мрієш побачити Париж та навчатися у Франції – стань студентом ПолтНТУ і твої мрії здійсняться!