2019-02-26

У ПолтНТУ пройшов воркшоп для підприємців «Startup & Innovation: Key to Successful Business»

23 лютого у ПолтНТУ пройшов воркшоп «Startup & Innovation: Key to Successful Business» для підприємців від відомого бізнес-тренера з Ізраїлю Ігоря Пеера

У ПолтНТУ пройшов воркшоп  для підприємців «Startup & Innovation: Key to Successful Business»

Воркшоп пройшов в межах Startup School ПолтНТУ з метою розвитку інноватики та бізнесу. Участь у воркшопі взяли прездставники компаній Полтавщини, таких як: ДТЕК Нафтогаз, ТОВ "Науково-дослідний проектно-вишукувальний інститут "Полтавагропроект", ТОВ "Виледа 2015", Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та науково-педагогічні працівники ПолтНТУ.

ПолтНТУ - це центр інноватики Полтавщини!