2018-12-03

У ПолтНТУ привітали дітей викладачів, співробітників і студентів із наступаючими новорічними святами

19 грудня у ПолтНТУ, за ініціативи адміністрації університету у співпраці з профспілковим комітетом працівників університету, влаштували для дітей викладачів, співробітників і студентів влаштували справжнісіньке казкове дійство з концертною програмою та привітали усіх із наступаючими новорічними святами.

У ході театралізованого дійства діти активно брали участь у різноманітних конкурсах, розповідали вірші, танцювали та розважались.

На останок, кожен з присутніх дітей розповіли казковим персонажам дуже зворушливі віршики, чим були нагороджені різноманітними подарунками.

Тож щиро вітаємо кожного з наступаючим Новим роком та бажаємо реалізації усіх планів на майбутнє.

ІАЦ ПолтНТУ