2018-03-23

У ПолтНТУ стартував новий сезон інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

У ПолтНТУ стартував новий етап інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», в якому взяли участь студенти університету.

У ПолтНТУ  стартував новий сезон  інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

Студентство ПолтНТУ в котрий раз проявляє свою креативність та активність. Підтвердженням цього стала проведена двадцять другого березня інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», у якій взяли участь 10 команд. Боротьба складалася із 3-х етапів, кожний з яких містив по 15 запитань.

Усі учасники боролися до останнього, однак у загальному підсумку було визначено кращих. За підрахунками лічильної комісії найбільшу кількість балів отримали та здобули перемогу команди:

1 місце – команда «OK Google».

2 місце – команда «Серега Хруст и Гидро Гарик».

3 місце – «Verum Conquisidor».

Команда переможців була нагороджена кубком та смачною піцою. Учасники команд, які зайняли 2 та 3 місця отримали солодкі подарунки. За рішенням комісії кращим гравцем став учасник команди «OK Google» Вячеслав Прокудін, який крім подяки отримав і спеціальний подарунок від Голови профспілкового комітету ПолтНТУ Олександра Дроботі.

Усіх учасників було нагороджено грамотами за участь в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?».

Дякуємо за ініціативність студентському профспілковому комітету, студентському парламенту та адміністрації ПолтНТУ за організацію та проведення цікавого й пізнавального заходу для студентів.

ІАЦ ПолтНТУ