2018-05-07

У ПолтНТУ студенти активно проводять дозвілля

У ПолтНТУ студентство традиційно зібралось на перегляд фільму.

У ПолтНТУ студенти активно проводять дозвілля

За підтримки адміністрації та ініціативи студентського профспілкового комітету студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка активно та цікаво проводять вільний час.

Так, більше 140 студентів відвідали прем’єрний показ фільму в одному з найбільших кінотеатрів міста – Wizoria. Приємна та затишна атмосфера панувала впродовж всього вечора. Перегляд кінострічки виявися змістовним і цікавим, студенти радо та емоційно ділилися враженнями.

Після перегляду стрічки присутні дякували усім організаторам за позитивний настрій, який вони подарували у цей день. Долучайтесь до студентських проектів і ви! Слідкуйте за новинами на офіційних пабліках ПолтНТУ у соціальних мережах.

ІАЦ ПолтНТУ