2018-06-03

У ПолтНТУ відбулась наймасштабніша та найочікуваніша подія року, загальноуніверситетський конкурс «Міс ПолтНТУ –2018», під час якого переможницею обрали студентку навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Анастасію Черник.

Щороку у ПолтНТУ проводиться конкурс «Міс університет», в якому за титул кращої змагаються найвродливіші, найчарівніші та найталановитіші представниці структурних підрозділів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Серед журі цьогорічного конкурсу виступили: ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко, громадський діяч Андрій Соколов, голова конкурсу «Міс Полтава» Сергій Безшапочний, голова Шевченківської районної у м. Полтава ради, випускник університету Дмитро Задворкін, директор Центру культури та студентської творчості ПолтНТУ Геннадій Рагулін, директор Полтавського коледжу нафти та газу Любов Шумська, студентка ПолтНТУ, фотограф Марина Носатченко.

Цього року конкурс краси, розуму й таланту «Міс ПолтНТУ – 2018» проходив під девізом «Подруги Оушена. Війна за корону», у одному з найбільших кінотеатрів міста Полтава «Wizoria» (розважального комплексу Колос).

За перемогу у загальноуніверситетському конкурсі  змагались: студентка навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Черник Анастасія; студентка будівельного факультету Норка Анастасія; студентка навчально-наукового інституту інформаційних технологій і механотроніки Гаврилишин Анна; студентка навчально-наукового інституту нафти та газу Ульченко Наталія; студентка навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Поставна Анастасія; студентка будівельного факультету Беркало Анастасія; студентка архітектурного факультету Русин Ярина; студентка гуманітарного факультету Андрусь Яна; студентка навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Новікова Ілона; студентка Полтавського коледжу нафти та газу Бедрата Світлана.

Під час заходу, дівчат чекали чотири конкурсних епізоди: дефіле «Подруги Оушена», талант, дефіле «Стріт стайл», під час якого учасниці були вбрані в одяг від бутику «Alisa Mur» та вихід у вечірніх сукнях від магазину «City Style».

Захід проходив за підтримки спонсорів. Генеральні спонсори заходу – MOYO.UA та Профком студентів та аспірантів ПолтНТУ. Спонсори – кінотеатр «Wizoria» (Розважального комплексу Колос); Заклади: «The Cheescake», «Львівська кав’ярня», «Ice Roll», майстерня солодощів «У Ганyусі», студія манікюру «Geraschenko Olga, фотограф Марина Носатченко, квест-проект «Ізоляція».

Впродовж заходу для глядачів виступали артисти Центру культури та студентської творчості ПолтНТУ: учасниця Студентського голосу м.Полтави Наталія Крутько з піснею «Little me»; колектив «Шоу Денс» із запальним танцем, стендап-комік Кирил Богдан, а також учасники танцювально-спортивного центру «Акцент» та спеціальні гості концертної програми – Станіслава та Олеся Май.

Журі визначили переможниць у наступних номінаціях: «Міс Чарівність» - Ілона Новікова; «Міс Енергійність» - Анастасія Поставна; «Міс Фото» - Анастасія Черник; «Міс Гармонія» - Яна Андрусь; «Міс Елегантність» - Анна Гаврилишин; «Міс Фантазія» - Ярина Русин; «Міс Артистичність» - Анастасія Беркало; «Міс Глядацьких Симпатій», «Міс Ніжність» - Наталія Ульченко; «Міс Грація» - Анастасія Норка; «Міс Усмішка» - Світлана Бедрата.

Крім цього, за рішенням журі, звання «ІІ Віце-міс ПолтНТУ» отримала Анастасія Норка, а титул «І Віце-міс ПолтНТУ» - Світлана Бедрата. Переможниця цілком заслужено стала студентка навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Анастасія Черник, з чим її і вітаємо.

Вітаємо переможниць та учасниць. Бажаємо, щоб кожної хвилини життя ви згадували яскраві та позитивні емоції від заходу, разом із Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка.