2018-12-04

У ПолтНТУ відбулась ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми й перспективи розвитку академічної та університетської науки»

20-21 грудня в ПолтНТУ відбулась ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми й перспективи розвитку академічної та університетської науки» присвяченої 100-річчю Національної академії наук України.

Організаторами конференції виступили: Міністерство освіти і науки України, Національна академія наук України, науково-дослідницькі інститути НАН України, з якими університет здійснює багаторічну наукову співпрацю, а також заклади вищої освіти Польщі, Німеччини, Великобританії, Словаччини, Болгарії, Китаю, Азербайджану, Хорватії.

Конференція включала роботу за трьома секціями, в рамках яких було проведено 9 круглих столів за напрямами: суспільні та гуманітарні науки, природничі науки, виробництво, технології та інженерія.

Урочисте пленарне засідання конференції відкрили ректор університету, професор Володимир Онищенко, перший віце-президент Національної академії наук України, голова наглядової ради ПолтНТУ, академік Антон Наумовець, заступник голови Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки - Керівник секретаріату Комітету, заступник голови наглядової ради ПолтНТУ Вадим Стогній.

З доповідями виступили науковці міжнародного рівня: директор Інституту гідромеханіки НАН України, академік Віктор Грінченко, головний науковий співробітник Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України, професор Володимир Коболєв, керівник відділення геології паливно-енергетичних ресурсів – завідувач відділу геології вугільних родовищ Інституту геологічних наук НАН України Микола Євдощук, консультант Міністерства економіки та промисловості Ізраїлю з питань стартапів проектів «MAOF», член правління ради Ізраїльської асоціації підприємців, співзасновник інноваційного холдингу «Sikorsky Challenge» Ігор Пеер, професор кафедри фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка Захарій Варналій. У роботі конференції взяли участь науково-педагогічні працівники ПолтНТУ, молоді вчені та магістранти університету.

Наукові досягнення, презентовані у доповідях на пленарному засіданні, засіданнях секцій та круглих столів, є результатом дієвої співпраці між Національною академією наук України та Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка, та є основою для подальшого розвитку університетської та академічної науки України!

ІАЦ ПолтНТУ