2019-03-14

В рамках Міжнародного галузевого форуму відбулося проведення on-line тестування за методикою оцінки і атестації персоналу нафтогазових компаній

Новацією цьогорічного Міжнародного галузевого форуму «Розвиток нафтогазових активів та геологія» стало проведення комп’ютерного on-line тестування за методикою оцінки і атестації персоналу нафтогазових компаній, яке було розроблено НКЦ Ньюфолк під головною редакцією генерального директора ТОВ «НТП «Бурова техніка», почесного професора ПолтНТУ, к.т.н. Віталія Вітрика.

Для оцінки своїх професійних компетенцій у тестуванні узяли участь не лише працівники нафтогазових компаній, а й студенти та викладачі ПолтНТУ та коледжу нафти і газу. Кожен учасник тестування отримав сертифікат, що засвідчує його рейтинг за методологією Ньюфолк НКЦ.

Дякуємо НКЦ Ньюфолк та ТОВ «НТП «Бурова техніка» за розробку on-line сервісів, які сприяють забезпеченню високого рівня якості підготовки фахівців та наближає нафтогазову галузь України до світових стандартів якості.

ІАЦ ПолтНТУ