2018-12-05

У ПолтНТУ відбулося пленарне засідання ХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми й перспективи розвитку академічної та університетської науки»

21 грудня відбулося пленарне засідання ХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми й перспективи розвитку академічної та університетської науки» присвяченої 100-річчю Національної академії наук України.

Науково-педагогічні працівники, молоді вчені та студенти мали унікальну нагоду поспілкуватися та ознайомитися із результатами наукових досліджень науковців світового рівня.

У своєму виступі перший віце-президент Національної академії наук України, голова наглядової ради ПолтНТУ, академік Антон Наумовець представив унікальні результати 100-річної діяльності Національної академії наук України, які зробили вагомий внесок у світову науку. Також академік Антон Наумовець розповів про урочисті заходи з нагоди 100-річчя Національної академії наук України та значну увагу керівництва держави до цієї історичної події.

Під час засідання поділилися своїми науковими напрацюваннями із молодими вченими представники Національної академії наук України: директор Інституту гідромеханіки НАН України, академік Віктор Грінченко, головний науковий співробітник Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України, професор Володимир Коболєв, керівник відділення геології паливно-енергетичних ресурсів – завідувач відділу геології вугільних родовищ Інституту геологічних наук НАН України Микола Євдощук.

Підсумовуючи результати пленарного засідання перший віце-президент Національної академії наук України, академік Антон Наумовець вручив сертифікати учасникам конференції. По завершенню роботи конференції усі учасники конференції зробили спільне фото на згадку про цю визначну наукову подію!

ІАЦ ПолтНТУ