2019-05-08

У ПолтНТУ вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні

Тривають заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У ПолтНТУ вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні

8 травня у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка викладачі та студенти — курсанти військової кафедри ПолтНТУ —  вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні та поклали квіти до пам’ятної стели загиблим працівникам та студентам університету.

Цього дня також вшанували пам’ять загиблого випускника електромеханічного факультету нашого університету, бійця полку «Азов» Дмитра Коряка. 11 лютого 2015 року поблизу Широкиного Донецької області він загинув, захищаючи територіальну цілісність і суверенітет нашої держави.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, хто приніс очікуваний мир світу та Україні, і схиляємо голови перед пам'яттю полеглих у Другій світовій війні. Нехай мир і злагода панують на нашій землі.