2020-02-17

«Учитель року – 2020»: визначили переможців, які представлять область

13 лютого у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка відбулася урочиста церемонія нагородження переможців регіонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

«Учитель року – 2020»: визначили переможців, які представлять область

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводиться вже 23 роки поспіль. Для освітян це чудова можливість розкрити власні творчі здібності, заявити про свої досягнення, поділитися своїми успіхами та надбаннями. Загалом до участі в конкурсі долучився 81 вчитель (минулого року – 67).

Найбільше учасників з Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів та кількох об’єднаних територіальних громад. Освітяни показали свої практичні, методичні роботи та практикум. Високоповажне журі відзначило кращих у п’яти номінаціях: «Початкова освіта», «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво» та «Хімія».

Проректор з наукової та міжнародної роботи Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Світлана Сівіцька привітала кращих освітян Полтавщини від імені багатотисячного колективу університету та особисто від ректора, професора Володимира Онищенка:

«Участь у подібних конкурсах означає, що ви прагнете розвиватися, підвищувати свою кваліфікацію, щоб давати якісні знання нашим учням. Ви своєю щоденною працею будуєте майбутнє нашої країни і розвиваєте її, оскільки наші учні, наші студенти – це майбутнє молодої держави. Дякуємо вам за потужний внесок у розвиток нашого міста, області та країни!»

Журі оголосило п’ятірку кращих педагогів, котрі представлятимуть Полтавщину у фіналі найпрестижнішого конкурсу фахової майстерності:

номінація «Зарубіжна література» – Тетяна Гречко, директор, учитель зарубіжної літератури Мар’янівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Карлівської районної ради Полтавської області

номінація «Історія» – Анна Холодняк, учитель історії Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Кременчуцької міської ради Полтавської області

номінація «Образотворче мистецтво» – Світлана Вербицька, учитель образотворчого мистецтва Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 ім. В.Г. Короленка Полтавської міської ради Полтавської області

номінація «Початкова освіта» – Інна Лісаченко, учитель початкових класів Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

номінація «Хімія» – Вікторія Полонська, учитель хімії Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Відповідно до обласної програми «Опікуємося освітою» на 2017-2020 роки усіх учасників та переможців нагородили грошовими преміями та дипломами.

Медіа-центр