2018-11-20

Угода про співробітництво між ПолтНТУ та Коледжем Санта Фе

13 листопада під час робочого візиту делегації університету до США ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко та президент Коледжу Санта Фе Jackson Sasser підписали угоду про співробітництво між Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та Коледжем Санта Фе.

Угода про співробітництво між ПолтНТУ та Коледжем Санта Фе

Підписана угода передбачає проведення академічних обмінів студентами, стажування науково-педагогічних працівників та можливість проведення спільної підготовки за програмами «подвійного диплому» освітнього рівня «Бакалавр».

Студенти ПолтНТУ відтепер мають можливість навчаючись в університеті реалізувати академічну мобільність в одному із провідних коледжів штату Флорида, США.

Тож, університет надає можливість реалізувати свою мрію навчаючись в ПолтНТУ здобути унікальний досвід та освіту в США!

ІАЦ ПолтНТУ