2020-04-11

Університет став партнером полтавського Online Future Day

Ректор Володимир Онищенко буде спікером Online Future Day, який відбудеться 12 квітня 2020 року о 12:00 до Всесвітнього дня авіації і космонавтики, пам’яті Леоніда Каденюка

Університет став партнером полтавського Online Future Day

«12 квітня 1961 року людина вперше побувала в космосі! Величезна в цьому заслуга України й Полтави! Як це проносити через роки й не просто пишатися, а зробити дійсно прогресивний проєкт розвитку на Полтавщині й у нашій державі в цілому? У рамках підготовки до Poltava Future Fest – футуристичного мультиплатформного фестивалю передових технологій, який проходитиме після закінчення карантину, попередньо проводимо Poltava Online Future Day. Модернізація чекає своїх героїв!», – анонсують організатори.

Полтавцям пропонують влаштувати собі цілий футуристичний день:

– поспілкуватись онлайн з відомими спікер(к)ами,

– переглянути цікаві фільмів про космос і майбутнє,

– почитати цікаві аналітичні статті на космічну й прогресивну тематику,

– пройти опитування щодо впровадження прогресивних технологій у нашому житті,

– взяти участь в обговоренні про впровадження передових технологій.

Усі подробиці в події на Facebook – https://www.facebook.com/events/222311525657134

12 квітня з 09:00 в події буде опубліковано посилання на Zoom-конференцію зі спікерами, за яким можна буде приєднатися о 12:00.

Спікерами дня запрошені:

Володимир Онищенко, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор

Андрій Пушкарєв, Владлен Орлов, Ірина Пістоленко – Полтавський музей авіації і космонавтики

Віктор Дейнега, Дмитро Кандиба – «Філія Національного військово-історичного музею України – Музей важкої бомбардувальної авіації»

Вероніка Шостак – Полтавська міська організація ветеранів космодрому «Байконур» Аерокосмічного товариства України

Владислав Кушніров – студія STEAM-освіти «Технолаб»

Андрій Голота, Олег Голота – об’єднання «Online Univer»

Володимир Дряпак – автор документальних фільмів про авіацію й космонавтику

Модератор: Олег Слизько, лідер Республіканського руху Полтавщини.

Довідки: Дмитро Кандиба – (066) 93 22 845, e-пошта: sr_poltava@ukr.net

Організатори події: Полтавська Студреспубліка

Співорганізатори, партнери: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Полтавський музей авіації і космонавтики, «Філія Національного військово-історичного музею України – Музей важкої бомбардувальної авіації», Полтавська міська організація ветеранів космодрому «Байконур» Аерокосмічного товариства України, студія STEAM-освіти «Технолаб», об’єднання «Online Univer»