2021-05-20

Університет запрошує на Digital Fest 2.0!

22 травня Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує на День відкритих дверей – Digital Fest 2.0! Цього року захід можна відвідати як в університеті, так і приєднатись онлайн. Це чудова можливість дізнатись найцікавіше про вступ-2021 і відвідати 16 майстер-класів від викладачів університету!

Університет запрошує на Digital Fest 2.0!

У зв’язку з карантинними обмеженнями, кількість учасників зустрічі і майстер-класів наживо регулюється реєстрацією. Перші 500 зареєстрованих учасників будуть запрошені до трьох основних локацій для зустрічі наживо.

Усі бажаючі також зможуть приєднатися онлайн – трансляція відбудеться у прямому ефірі на Youtube-каналі «Полтавська політехніка» та на Facebook-сторінці.

Початок – 11:00.

«Ми розповімо абітурієнтам про особливості вступної кампанії 2021 року, проконсультуємо щодо освітніх програм бакалаврату та магістратури, нових спеціальностей, які відкрились в університеті, вартість навчання та переваги, які дає університет. Очільник Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти розповість про ЗНО-2021. А родзинкою для учасників буде кампус-тур і 16 майстер-класів від викладачів. До зустрічі!», – запрошують організатори.

Під час заходу відбуватиметься відеозйомка.

Спікери заходу:

Ректор, професор Володимир ОНИЩЕНКО

Директор Харківського РЦОЯО Олександр СИДОРЕНКО

Голова Ради молодих вчених університету, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Ірина ДЕНИСОВЕЦЬ

Директори навчально-наукових інститутів, декани факультетів

Зареєструйтесь прямо зараз, обирайте майстер-клас!

Медіа–центр
Національного університету
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»