2020-11-06

Університетські тижні: навчально-наукові інститути і факультети презентують здобутки до ювілею політехніки

У рамках відзначення 90-річчя Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбудуться тематичні тижні, присвячені кожному структурному підрозділу політехніки.

Презентації структурних підрозділів, досягнень, популярних спеціальностей триватимуть протягом листопада-грудня.

Кожного тематичного тижня відбуватимуться різні події, організовані навчально-науковими інститутами і факультетами.

Стежте за новинами і анонсами відповідно до календаря університетських тижнів:

• 9 – 15 листопада – Навчально-науковий інститут архітектури, будівництва та землеустрою;
  • 16 – 22 листопада – Навчально-науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту;
  • 23 – 29 листопада – факультет фізичної культури та спорту, гуманітарний факультет
  • 30 листопада – 6 грудня – Навчально-науковий інститут нафти і газу, Навчально-науковий інститут інформаційних технологій та механотроніки.

Медіа – центр