2018-10-04

У ПолтНТУ відбулася V Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Управління туристичною індустрією: методологія і практика»

3-4 жовтня 2018 року у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка проходить V Міжнародна науково-практична конференція «Управління туристичною індустрією: методологія і практика». Міжнародний статус конференції підтверджено участю представників наукових шкіл України, Польщі, Латвії, Словацької Республіки, Хорватії, Великобританії, Болгарії, Естонії.

Під час пленарного засідання учасників конференції привітали:  І.В. Шерснюк– заступник директора департаменту культури і туризму Полтавської ОДА;  Аніца Хундет – проректор з наукової та художньої роботи та міжнародного співробітництва, Університет Північ (Хорватія), яка закцентувала увагу на аспектах співробітництва університету «North» та ПолтНТУ.

З вітальним словом та доповідями виступили: Анте Рончевич – завідувач кафедри економіки бізнесу, Університет Північ (Хорватія); Ася Панджерова – доктор технічних наук, доцент кафедри економіки туризму Університету національної та світової економіки (Болгарія); Христина Бойчева – кандидат технічних наук, кафедра маркетингу та стратегічного планування, Університет національної та світової економіки (Болгарія); Михал Вархола – президент Академічної спілки імені Михайла Балудянского (Словаччина).

До пленарних виступів долучилися фахівці Азербайджанського державного економічного університету.

ІАЦ ПолтНТУ