2020-04-15

В лабораторії Wellsite Digital відбудеться вебінар для студентів і працівників нафтогазової галузі

16 квітня о 10:00 відбудеться вебінар про важливість підвищення кваліфікації персоналу в області глушіння свердловин для працівників нафтогазової галузі та студентів відповідних спеціальностей.

В лабораторії Wellsite Digital відбудеться вебінар для студентів і  працівників нафтогазової галузі

Вебінар проведе інженер-технолог 1 категорії ТОВ «УКРНАФТАГАЗСЕРВІС», фахівець лабораторії «Тренінг-центр для навчання та сертифікації фахівців нафтогазової галузі» Національного університету імені Юрія Кондратюка Олександр Кухарець.

Вебінар «Важливість підвищення кваліфікації персоналу нафтогазової галузі в області глушіння свердловин» допоможе зорієнтуватися в актуальних питаннях нафтогазовидобувної сфери, а спікер розповість про особливості навчання працівників.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням:

Посилання на Zoom-конференцію буде надіслано на вказану електронну пошту не пізніше, ніж за дві години до початку.

Мова семінару – українська.

Запрошуємо студентів та фахівців нафтогазової галузі приєднатися до онлайн семінару!