2019-10-07

В українсько-німецькому центрі відзначили річницю падіння Берлінського муру

7 жовтня в Україно-німецькому центрі ПолтНТУ відбувся круглий стіл «ФРН: історія та сучасність», присвячений 30-річчю падіння Берлінської стіни

В українсько-німецькому центрі відзначили річницю падіння Берлінського муру

У цьому році виповнюється 30-та річниця з моменту падіння Берлінської стіни. Україно-німецький центр ПолтНТУ також долучився до відзначення цієї події. Доцент кафедри германської філології Олена Дмитренко та магістрантка групи 601-ГФ Маргарита Рибалко підготували історичний екскурс у минуле ФРН – у час розподілу країни на дві окремі держави – і запросили студентів гуманітарного факультету, що вивчають німецьку мову як другу іноземну.

Після перегляду документального фільму про події у Берліні у 1989 році, що передували об’єднанню Німеччини, влаштували обговорення.

Державні символи Німеччини, політичний устрій, стан економічного розвитку та провідні галузі економіки, визначні пам’ятки архітектури та розмаїття культурного і мистецького життя країни – розглянули все, що уособлює сучасну Німеччину, після непростого шляху об’єднання країни.

Медіа-центр ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка