13 лютого напередодні Дня закоханих на головній сцені Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулася яскрава подія - унікальний мистецький проєкт «Політехніка має талант». Обдаровані та харизматичні студенти продемонстрували свої таланти перед вдячною публікою. Виступи креативних колективів і соло-виконавців супроводжувалися бурхливими емоціями і гучними оплесками глядачів.


Здібності талановитих студентів оцінювало високопрофесійне журі, до складу якого увійшли: Почесний ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», заслужений працівник освіти України Володимир Онищенко, художня керівниця студії спортивно-бального танцю «Акцент» Палацу дитячої та юнацької творчості, заслужений працівник освіти України Олена Рагуліна, директор Полтавського академічного симфонічного оркестру Михайло Малько, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області Владислав Носенко, голова ГО «Рада азербайджанців України у Полтавській області» Фізулі Ганбаров, президент Студентського парламенту університету Валерій Левченко.
Ведучим свята талантів, молодості та краси став керівник Центру культури і студентської творчості Гліб Кудряшов, а генеральним продюсером проєкту «Політехніка має талант» виступив фахівець Центру культури і студентської творчості Ярослав Передерій.


Святкове дійство яскравим виступом відкрив студент другого курсу Полтавського фахового коледжу нафти і газу Станіслав Дяченко, який продемонстрував свої прекрасні вокальні здібності.
Під час конкурсної програми переможців визначали у п’яти номінаціях «Вокальне мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Інструментальне мистецтво», «Оригінальний жанр» та «Художнє слово». За перемогу змагалося 27 учасників. Журі також передбачило вручення спеціальних відзнак від департаменту культури та туризму Полтавської ОВА для окремих категорій учасників, а саме – дипломи І-го та ІІ-го ступеня обласного огляду-конкурсу народної творчості «Де згода в сімействі», присвяченому 255-ій річниці від дня народження Івана Котляревського.
Прекрасні хореографічні виступи глядачам подарували танцівники – учасники гурту «Легенда» Андрій Крамнов та Анастасія Неусмєхова, Діана Буряк та її гурт «Vcescape», Софія Сіренко, Лілія Путря, Вікторія Бугаєвська, Дарина Марченко, Єлизавета Сорокіна, студентка Полтавського фахового коледжу нафти і газу Катерина Жиловська, а також хореографічний ансамбль «Show Dance».
















Вразили чудовим виконанням вокальних композицій Марія Герасименко, Аріна Іванова, Софія Маркіна, Наталія Костогриз, Ірина Курочка, Діана Сорокіна, Ірина Дунайська, Єва Онищенко, а також талановитий дует студентів Миргородського фахового коледжу імені Миколи Гоголя Максим Папірний і Евеліна Шавиріна.







Майстерність поетичної декламації продемонстрували учасниця літературної студії «До джерел», студентка факультету філології, психології та педагогіки Алла Кримовска, а також Євгенія Чуб і Тетяна Письменна.


У номінації «Інструментальне мистецтво» за перемогу змагалися обдаровані студенти політехніки: талановитий музикант Данііл Авакіян, майбутній фізичний реабілітолог, студент п’ятого курсу факультету фізичної культури та спорту, саксофоніст Павло Явтушенко, студент п’ятого курсу, валторніст Богдан Костик і студентка першого курсу, виконавиця чудової композиції на сопілці Анна Туз.




Вразив глядачів і членів журі своїм екстремальним номером з елементами велофристайлу студент першого курсу Навчально-наукового інституту нафти і газу Артем Дяченко.
Поза конкурсом талановитий студентський рок-гурт «Free Crow» порадував шанувальників новими мистецькими композиціями із власного репертуару. Вдячні студентам Ростиславу та Станіславу Єфименкам і Софії Маркіній за чудовий виступ.
Під час церемонії відзначення та нагородження переможців перший проректор Полтавської політехніки Володимир Онищенко подякував талановитій студентській молоді університету за прекрасний концерт і позитивні емоції: «Надзвичайно приємно, що Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» має таких активних студентів, які навчаються за різними спеціальностями, але попри війну розвивають свої таланти, є веселими, креативними, сучасними і підтверджують високий статус нашого університету як багатопрофільного класичного закладу вищої освіти. Я отримав надзвичайне задоволення від побаченого, і впевнений, що і всі глядачі в залі також. Дякую талановитій молоді Полтавської політехніки за чудовий настрій і масу позитивних емоцій. Також дякую Збройним Силам України, які дають нам можливість проводити такі чудові зустрічі. Ми маємо підтримувати наших воїнів і завжди вірити у перемогу нашої держави. Слава Україні!»
Користуючись нагодою, Володимир Онищенко вручив сертифікат на сценічне світло для великої актової зали університету керівнику Центру культури та студентської творчості Глібу Кудряшову. І подякував всій команді Центру за сприяння у розкритті талантів студентської молоді Полтавської політехніки.
Студенти висловили вдячність Володимиру Онищенку за підтримку і можливості, які надає університет для творчого вираження і розвитку, і вручили йому Подяку від імені Департаменту культури і туризму Полтавської ОВА за професіоналізм, вагому творчу діяльність зі збереження і популяризації самобутнього народного мистецтва Полтавщини, високий мистецький рівень проведення звітних концертів у рамках другого туру обласного огляду-конкурсу народної творчості «Де згода в сімействі» та пошану 255-ліття від Дня народження І.Котляревського. А також подарували унікальний брилок із логотипом «Політехніка має талант».
На церемонії нагородження переможцям мистецького конкурсу «Політехніка має талант» вручили заслужені дипломи та брендовані подарунки від Національного університету імені Юрія Кондратюка.
Дипломом у номінації «Вокальне мистецтво. Українська естрада» нагороджено студента другого курсу Полтавського фахового коледжу нафти і газу Станіслава Дяченка. У номінації «Інструментальний жанр» перемогла студентка першого курсу Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки Анна Туз. У номінації «Художнє слово» дипломом «Політехніка має талант» нагороджується студентка другого курсу факультету філології, психології та педагогіки Алла Кримовська. У номінації «Оригінальний жанр» перемогу здобув студент першого курсу Навчально-наукового інституту нафти і газу Артем Дяченко. У номінації «Інструментальний жанр» нагороджується студент п’ятого курсу Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки Богдан Костик. У номінації «Вокальне мистецтво. Дебют» перемогла студентка першого курсу факультету філології, психології та педагогіки Ірина Курочка, у номінації «Вокальне мистецтво. Закордонна естрада» найкращою стала студентка другого курсу факультету філології, психології та педагогіки Аріна Іванова, а в номінації «Хореографічне мистецтво. Соло» - студентка другого курсу спеціальності 017 Фізична культура та спорт факультету фізичної культури та спорту Єлизавета Сорокіна. У номінації «Хореографічне мистецтво. Соло. Дебют» перемогу здобула студентка першого курсу факультету фізичної культури та спорту Вікторія Бугаєвська. У номінації «Хореографічне мистецтво. Дует» диплом переможця отримали студентка третього курсу Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Анастасія Неусмєхова та студент четвертого курсу Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки Андрій Крамнов. У номінації «Колектив-дебют» нагороджується танцювальний гурт «Vcescape», а в номінації «Колектив» - народний аматорський колектив хореографічного мистецтва «Show Dance».
Кожен переможець отримав солодкий приз – бенто-торт, брендований логотипом конкурсу «Політехніка має талант».
Більше фотомиттєвостей з церемонії нагородження можна переглянути у фотогалереї на офіційному сайті Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».
Вітаємо талановиту молодь політехніки! Бажаємо нових звершень і яскравих досягнень!
Медіацентр
Національного університету
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»