2018-04-10

Студентка ПолтНТУ – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика»

29 березня 2018 року відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика» на базі ХНУМГ імені О.М. Бекетова. Участь у конференції взяла студентка навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Дарина Сталінська.

Наукова робота, представлена на Конкурс, була присвячена висвітленню основних аспектів актуальної проблеми управління фінансовими потоками в логістичних системах підприємства і була виконана під керівництвом Ольги Комеліної, доктора економічних наук, професора кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ.

За результатами публічного захисту наукових робіт студентка університету стала переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика» і була нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Грамотою «за високий рівень підготовки студента, який посів ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2017/2018 році зі спеціальності «Логістика» було нагороджено і її наукового керівника.

Вітаємо студентів-науковців Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка з черговою перемогою! Бажаємо подальших творчих успіхів!

За матеріалами кафедри

менеджменту і логістики