2020-02-21

Відкрилась психологічна студія: студентам розповіли як розвивати соціальні навички успішності

У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» створюються сприятливі умови для особистісного зростання, розвитку лідерських якостей, позитивного психологічного клімату.

Кафедрою психології та педагогіки організовано засідання психологічної студії «Шлях до успіху», присвячене темі універсальних компетенцій, які необхідні для успіху у житті. Учасниками стали студенти факультету фізичної культури та спорту і гуманітарного факультету.

Декан факультету фізичної культури та спорту Наталія Беседа і декан гуманітарного факультету Анна Агейчева наголосили на важливості розвитку особистісних якостей для ефективної комунікації.

Модераторами заходу стали науково-педагогічні працівники кафедри: в.о. завідувача кафедри психології та педагогіки, доктор психологічних наук, професор Світлана Яланська, кандидат психологічних наук, доцент Юрій Горбенко, кандидат педагогічних наук, доцент Леся Клевака, старший викладач Вікторія Даценко та старший лаборант Олександр Корнілов.

«Мета заходу – розвиток компетентностей про соціальні навички успішності (Soft skills) під час виконання спеціальних вправ: комунікативних вмінь, подолання психологічних бар’єрів (мозковий штурм «Спілкування-це», вправа «Передача інформації»); формування емпатійних здібностей, емоційної відкритості (вправа «Дерево-Будинок»); розвиток навичок командної роботи (моделююча гра «Корабель зазнав аварії»); створення сприятливого психологічного клімату та доброзичливої атмосфери (вправа «Колаж»)», – говорить в.о. завідувача кафедри психології та педагогіки, доктор психологічних наук, професор Світлана Яланська.

Усі студенти активно взаємодіяли у запропонованих формах комунікації та випробували власні Soft skills.

Медіа-центр